Rozwiązania fiskalne dla Twojej firmy

Firma ADROM została założona w 1992 roku i pozostaje obecnie jednym z najdłużej działających w branży kas rejestrujących podmiotów w naszym regionie.

Od początku istnienia związana była rynkiem IT, będąc wyłącznym importerem i przedstawicielem na Polskę oraz autoryzowanym serwisem kas rejestrujących marki FUJITSU (wiodącego producenta urządzeń rejestrujących na świecie). Zdobyte wówczas doświadczenie pozwoliło nam pewnie i profesjonalnie rozpocząć od 1994 roku sprzedawanie i serwisowanie wprowadzonych właśnie w Polsce fiskalnych kas rejestrujących.

W kolejnych latach umacnialiśmy pozycję lidera branży techniki sklepowej na lokalnym rynku i wprowadzaliśmy do oferty produkty kolejnych znanych i cenionych marek. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem takich firm, jak: SHARP, CAS, ELCOM, INSOFT, EMAR, ELZAB, HONEYWELL, MOTOROLA, ZEBRA, IBM, POSNET i wielu innych.

Działalność nasza od lat pozostaje niezmiennie związana z kompleksową ofertą wyposażenia skierowaną do małych i średnich placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych o różnym profilu działalności. Nie skupiamy się na dużych, sieciowych klientach, ale cały swój potencjał i zdobyte doświadczenie kierujemy właśnie do Ciebie. Dążymy do zapewnienia maksymalnie dobrej obsługi klientów małym i średnim, dostarczając im najnowocześniejsze technologie, pozwalające skutecznie rywalizować z dużymi sieciami handlowymi.

Nasza oferta dla klientów nie ogranicza się jedynie do sprzedaży i serwisu sprzętu elektronicznego czy oprogramowania.

Już na etapie planowania inwestycji wspieramy klientów, zapewniając:

  • fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich rozwiązań, dopasowanych do Państwa oczekiwań
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • kompleksowe wdrożenie połączone z przeszkoleniem personelu
  • pełną opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną
  • niezbędną pomoc w codziennej eksploatacji
  • doradztwo w kwestiach formalnych związanych z przepisami fiskalnymi oraz przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów do urzędu skarbowego

Nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdza ponad 4000 wykonanych instalacji urządzeń fiskalnych oraz rzesza zadowolonych klientów. I właśnie opinia zadowolonych klientów, na którą pracujemy już ponad 26 lat, jest naszą najlepszą i najskuteczniejszą reklamą, która corocznie Państwa skłania do podjęcia decyzji o współpracy z naszą firmą.

NASI PARTNERZY