Rozwiązania fiskalne dla Twojej firmy

Promocja

piątek 12.10.2018

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 26-lecia powstania naszej firmy proponujemy Państwu specjalną promocję :

10% rabatu na cały asortyment *

Oznacza to, że cena wszystkich produktów, które widzicie Państwo na naszej stronie zostanie przy zakupie pomniejszona o 10% rabatu !!!

Zakupów możecie Państwo dokonać wybierając dostępną po lewej stronie opcję ZAMÓW PRODUKT , a następnie wypełniając formularz, w którym podajecie Państwo swoje dane kontaktowe oraz wpisujecie w treści nazwę interesującego Was produktu. Wówczas nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i ustali pozostałe szczegóły realizacji zamówienia.

Możecie również skontaktować się z nami telefonicznie ustalając z naszym pracownikiem warunki dostarczenia i zainstalowania sprzętu u Państwa w firmie.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej firmy osobiście i zapoznania się na miejscu z szeroką ofertą urządzeń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy odpowiedzi sprzęt do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wybierz interesujący Cię sprzęt lub oprogramowanie i zapytaj sprzedawcę o specjalny rabat na zakup.

Powołaj się na nową stronę internetową !

* – rabat udzielany w ramach tej promocji nie łączy się z innymi, okresowymi promocjami na wybrane modele urządzeń lub oprogramowania. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania się stanów magazynowych produktów objętych promocją.