URZĄDZENIA FISKALNE

Emar Printo 57T

Jedna z najpopularniejszych drukarek fiskalnych na rynku.  Jej głównymi zaletami są: banalnie prosta obsługa i możliwość podłączenia w zasadzie do każdego oprogramowania używanego przez klienta. Drukarka Emar Printo 57 T z kopią papierową  jest w pełni zgodna wstecznie z poprzednimi drukarkami EMAR !

CENA PRZED PROMOCJĄ: 2 490 zł netto

Cena netto: PROMO 2 290 zł

Pliki do pobrania:


Drukarka charakteryzuje się prostą obsługą panelu sterującego oraz niezwykle prostym systemem zakładania papieru typu „wrzuć i pracuj”, który redukuje czas potrzebny na wymianę papieru do kilku sekund co znacznie przyśpiesza pracę kasjera.

Nowoczesne wzornictwo drukarki Emar Printo 57T oraz możliwość doboru koloru obudowy do aranżacji stanowiska kasowego (obudowa jasna, grafitowa, czarna) powoduje, że drukarka znakomicie wkomponuje się w każdy wystrój placówki handlowej.

Czytelny pulpit operatora z wyświetlaczem z przodu pod odpowiednim nachyleniem czyni obsługę drukarki bardzo wygodną. Ponadto w czasie obsługi nie zasłania się wyświetlacza, ponieważ przyciski pulpitu umieszczone są obok wyświetlacza.

Gniazda złącz kabli przyłączeniowych (komputer, zasilacz zewnętrzny, szuflada itp.) umieszczone są od spodu drukarki. Takie usytuowanie ich pozwala na ułożenie kabli zgodnie z potrzebami stoiska kasowego. Drugi port komunikacyjny USB pozwala na komunikację z komputerem nie wyposażonym w port RS232. Do drukarki można podłączyć również szufladę kasową.

Istotną funkcją drukarki jest zachowanie wszystkich danych przy całkowitym rozładowaniu baterii, dając gwarancję bezpieczeństwa pracy.

Praktyczną funkcją drukarki jest przypominanie o wykonaniu dobowych i miesięcznych raportach fiskalnych oraz obowiązkowym przeglądzie okresowym.

W wielu przypadkach drukarka znajduje się w widocznym miejscu. Można to wykorzystać do zamontowania na tylnej ściance drukarki przezroczystej tablicy do umieszczenia reklam, ulotek dla klientów oczekujących na paragon.

Drukarka jest przystosowana do obsługi waluty EURO.

Występuje w trzech wersjach kolorystycznych, które można zestawić z kilkoma dostępnymi podświetleniami wyświetlaczy.


 

DANE TECHNICZNE PARAMETRY
Współpraca z komputerem:
USB lub RS232 - złącze RJ45
Współpraca z programami sprzedaży:
Protokół komunikacyjny zgodny z protokołem: 1. POSNET THERMAL 2.00 2. DUO PRO,TORELL DUO PRO 3.TORELL DUO-PLUS 4.EMAR DUO
stawki VAT:
7 stawek podatkowych VAT kontrola stawek dla 100 000 towarów
Zasilanie podstawowe:
zewnętrzny zasilacz sieciowy: napięcie wejściowe: 100 ÷ 240 V AC / 1,6 A napięcie wyjściowe: 12 V DC / 5,42 A
Zasilanie awaryjne:
bateria akumulatorów typu Ni-MH 7,2 V; 2,5 Ah
Mechanizmy drukujące:
dwa mechanizmy termiczne typu LTPC 245, firmy Seiko szybkość druku: max. 65 mm/sek
Papier termiczny:
szerokość: 57 mm, długość: 30 m, 42 znaki w linii
Polskie znaki:
MAZOVIA, ISOLATIN, LATIN, WINDOWS
Wyświetlacze:
klienta: - alfanumeryczny typu LCD 2 x 16 znaków - podświetlenie białe operatora : - alfanumeryczny typu LCD 2 x 16 znaków, - podświetlenie białe, zielone
Współpraca z dodatkowym wyświetlaczem:
podłączenie poprzez komputer
Współpraca z szufladą:
zasilanie: DC 12 ÷ 24 V programowana szerokość impulsu: od 100 ÷ 250 ms - złącze RJ12
Temperatura pracy:
0° C ÷ 50° C
Wymiary:
304 x 194 x 254 mm
Waga:
2,7 kg.


Produkty podobne:

powrót do góry strony

NASI PARTNERZY